Apie mus

UAB “Dažoma” Jūsų laukia kasdien nauju adresu Gamyklos g. 28, Mažeikiuose naujame erdviame salone kur galime savo ekspozicija išdėstyti taip, kad Jums būtu patogu išsirinkti.

UAB „Dažoma“ veikla didmeninė tiek mažmeninė prekyba kokybiškų medžio apsaugos priemonių, vidaus ir lauko dažų bei dažymo priedų. Mes jau 12 metų esame rinkoje ir kauptas žinias apie įvairius dažymo produktus galime profesionaliai perteikti Jums, neabejojame, kad iš didžiulės dažų pasiūlos Europos rinkoje, mes atrinkome ir pateikėme Lietuvos vartotojams tik aukščiausios kokybės produktus.

UAB „Dažoma“ prekiauja įvairiais dažais ir medžio apsaugos priemonėmis, kurios gaminamos remiantis ne tik laiko patikrintais ir puikiai užsirekomendavusiais metodais, bet ir taikant naujausius technologinius pasiekimus. Ypatingą dėmesį mūsų bendrovė atsižvelgia į kiekvieno kliento individualius reikalavimus, mes siūlome vis platesnį prekių asortimentą, kuris atitiktų nuolat didėjančius vartotojų poreikius produktų pasirinkimui ir kokybei.

Šiuo metu UAB „Dažoma“ Mažeikiuose atstovauja aukščiausio lygio dažų ir dažymo įrankių gamintojus iš Anglijos, Airijos, Suomijos, Vokietijos, Švedijos ir Prancūzijos ir JAV.

Taip pat atliekame dažų parinkimo ir maišymo (pigmentavimo) paslaugą.