silikonai

  

Painter’s Preferred

Akrilas

informacija apie produktą

 

Painter’s Preferred™ yra ekonomiškas bendrosios paskirties produktas, tinkantis sandarinti daugelį interjero / eksterjero paviršių. Idealiai tinka naudoti durų ir langų bei apdailos darbams. Gali būti naudojamas ant medienos bei stiklo.

 

  

Silicone Ultra All Purpose Sealant 

Silikonas

informacija apie produktą

 

100% silikono produktas, silpno kvapo preparatas, todėl tai puikus pasirinkimas vidaus darbams. Jis pasižymi puikiu ilgaamžiškumu, UV atsparumu ir aukščiausios kokybės plėtimosi ir susitraukimo galimybėmis. Todėl tai puikus pasirinkimas lauko darbams. Jį galima naudoti ant bet kokio paviršiaus. Garantija visam gyvenimui. Gali būti naudojamas ant keramikinių plytelių, medienos, stiklo, metalo, plastiko ir kitų paviršių.

 

  

Pplus

Sanitarinis silikoninis sandariklis.

 

 

Sanitarinis silikoninis sandariklis, skirtas stiklo, keramikos, aliuminio ir kt. neįgeriančių paviršių sandūrų užglaistymui bei suklijavimui. Naudojamas vidaus ir išorės darbams, drėgnoms patalpoms. Rekomenduojamas santechnikos bei smulkaus remonto darbams. Sukietėjusi sandūra elastiška, atspari vandeniui, chemikalams, UV spinduliams.

 

  

EVERBUILD EVERFLEX 175 UIVERSAL ACRYLIC SEALANT

Akrilinis hermetikas skirtas vidaus ir lauko darbams.

informacija apie produktą

 

Everflex 175 Uiversal Acrylic Sealant tai hermetikas, užtikrinantis didelį elastingumą ir ilgaamžiškumą. Tinka naudoti beveik visiems paviršiams. Savo sudėtyje turi antipelėsinių priedų. Esant reikalui galima uždažyti, džiūdamas nesitraukia. Everflex 175 Uiversal Acrylic Sealant gali būti naudojamas įtrūkimams ir įmušimams taisyti prieš uždažant ar užklijuojant tapetus, taip pat grindjuosčių ir polistirolo kampų sujungimams paslėpti, langų bei durų sandūroms ir pan. tinka visiems medžio, PVC, plytiniams, akmeniniams, betoniniams, paviršiams. Hermetiku taip pat galima klijuoti polistirolo bei kamštinių ar medinių grindų plytelių klijavimui. Tinka grindų sąlaidų tarpams užpildyti. Gali būti naudojamas vonių ar baseinų patalpose kur yra didelis aplinkos drėgnumas.

Facebook