ronseal

 

Ronseal One Coat Fencelife

Medienos dekoratyvinė apsauga – VIENU SLUOKSNIU

Purškiama arba tepama.

informacija apie produktą

 

Šiuolaikinė dekoravimo ir apsaugos priemonė su vašku tvoroms ir pavėsinėms.Vienu sluoksniu apsaugo visus nelygius išorinės pjautinės medienos sodo konstrukcijų paviršius nuo atmosferos poveikio, žalingų UV spindulių. Medienos paviršiuje nesudaro plėvelės. Produktas lengvai naudojamas ir vienas sluoksnis sudaro neblunkančią ir atsparią drėgmei apdailą. Sudėtyje esantys specialūs, atsparūs šviesai pigmentai ir vaškai užtikrina apsaugą nuo kenksmingų (UV) saulės spindulių. Šie pigmentai atsparūs blukimui, todėl tvora ar pavėsinė patraukliai atrodys ilgą laiką.Vaškai ir derva sudaro barjerą, neleidžiantį vandeniui patekti (įsigerti) į medieną, todėl ji išlieka sausa ir apsaugota nuo puvimo

 

 

RONSEAL ULTIMATE PROTECTION DECKING OIL

Aliejus terasoms

 

 

Lengvo atspalvio aliejus skirtas medinių terasų apsaugai. Apsaugo visų tipų ir rūšių medines terasas. Užpildo medienos poras, bet nesuformuoja plėvelės. Puikiai geriasi į medieną. Unikali atsparumą nusitrinimui užtikrinanti formulė sąlygoja išskirtinį ilgaamžiškumą. Atspari blukimui, veikiantultravioletiniams spinduliams (UV). Užtikrina apsaugą nuo drėgmės ir nešvarumų. Neleidžia paviršiui džiūti ir trūkinėti, atgaivina medienos tekstūrą. Išskirtinė džiūvimo trukmė – terasa tinkama naudoti po 24 val..

 

 

Diamond Hard Floor Varnish

Vandens pagrindu lakas grindims

informacija apie produktą

 

Vandens pagrindu lakas grindims. Naudojamas lakuoti
kietmedžio parketą, mozaikinį parketą, klijuotas ir maišytas medienos grindų lenteles, minkštos medienos grindų lentas intensyviai ekspluatuojamose patalpose, įskaitant virtuvės ir vonios grindims, o ypač ptalpų, kur daug vaikštoma. Taip pat galima lakuoti jau ankščiau lakuotą medį prieš tai jį tinkamai apdorojus. Lakas greitai džiūsta yra bekvapis. Nenaudoti laminuotoms grindims.

 

 

Ronseal 5 Year Wood Stain

Auksčiausios kokybės medienos dažyvė.

informacija apie produktą

 

Aukščiausios kokybės dažyvė medienos apdailai. Mikroporinė plėvelė, kuri susidaro nudažius paviršių sudaro labai elastingą, netrūkinėjantį sluoksnį leidžiantį medienai kvėpuoti. Wood Stain – pusiau skaidri greitai džiūstanti dažyvė (gali lyti praėjus 1 val. po užtepimo ), puikiai išryškinanti medienos struktūros grožį ir suteikianti spalvą. Naudojama minkštos medienos ir kietmedžio dažymui. Galima dažyti visus vertikalius šlifuotus ir obliuotus medienos paviršius esančius lauke: fasadai, vartai, langai, durys ir kt.. Netinka grindims, terasoms ir visiems horizontaliems paviršiams. Savo unikalioje sudėtyje, turinti vandeniu skiedžiamų dervų ir vaško mišinį su geležies oksido pigmentais puikiai apsaugo paviršių nuo atmosferos poveikio , ultravioletinių spindulių ir drėgmės, suteikia paviršiui elastingą išorinę apdailą. Dažyvės WOOD STAIN 5 YEAR eksploatacinės savybės buvo ištirtos Anglijos Aprobavimo laboratorijoje.

 

  

Ronseal multi purpose

Medienos užpildas  idealiai tinka  medienos remonto darbams

informacija apie produktą

 

  • Reikia padaryti smulkius remonto darbus jūsų medienai? Ronseal Multi Purpose Medienos užpildas yra elastingas, ilgalaikis ir gali būti naudojamas tiesiai iš pakuotės. Kai sausa, tiesiog užtepame tarpus,ir kai glaistas sustingsta galima jį lakuoti, arba uždažyti.

 

Facebook