remmers

  

Acryl 100 

Siūlių hermetikas

informacija apie produktą


Siūlių hermetikas akrilo-kaučiuko pagrindu, be tirpiklių, nepralaidus vandeniui. Įvairiems medienos dirbiniams ir konstrukcijoms (medinių, plastikinių durų ir langų rėmų sandarinimui, medinių fasadų remontui, mūrinėms sienoms ir kt.)

  

Holzshutzgrund

Bespalvis, skystas, sudėtyje fungicidų turintis gruntas

informacija apie produktą

saugos duomenų lapas

Medienos apsaugos priemonė skirta lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, apsaugai nuo puvimo ir mėlynavimo. Spygliuočių ir lapuočių medienos impregnavimui ir gruntavimui, ypač tinka masyvioms medienos konstrukcijoms, pvz.,  langams, lauko durims, langinėms. Naudojamas ir kaip gruntas renovuojant medieną.

  

Wohnraum-Lasur

Aliejaus-vaško emulsija vidaus medienai

informacija apie produktą

saugos duomenų lapas

Spalvų paletė

Visoms vidaus medienos rūšims. Medinėms sienoms ir luboms. Baldams; taip pat ir drėgnose patalpose. Laiptams ir parketui naudojama kaip spalvotas gruntas (tolimesnis lakavimas su Treppen & Parkettlack laku arba Hartwachs-Öl vašku).

  

Holzschutz Creme

Dekoratyvinis apsauginis kremas lauko medienai.

informacija apie produktą

saugos duomenų lapas

Spalvų paletė

Ši priemonė apsaugo statiškai neapkrautą medieną išorėje, neturinčią kontakto su žeme, nuo mėlynijimo. Šia priemone galima apdoroti fasadų apkalimus, stogo išsikišimus, langines ir balkonų turėklus, tvoras, pavėsines ir kitas medines konstrukcijas. Kremas yra labai tirštas, tad atliekant darbus virš galvos nelaša. Produktas yra labai tirštas, tad nelaša. Užtenka užtepti tik vieną sluoksnį. Užtepus ant medienos kremas savaime tolygiai pasiskirsto paviršiuje. Apsaugo medieną nuo mėlynijimo, pelėsio, ultravioletinių spindulių ir drėgmės. Apsaugo nuo mikrobų ir pelėsių.

  

HK-Lasur

Dekoratyvinė apsauginė lazūra lauko medienai

informacija apie produktą

saugos duomenų lapas

spalvų paletė

Tai impregnantas ir dažai viename. Papildomas medienos gruntavimas naudojant Aidol HK-Lasur nereikalingas, nes tai „2 in 1” – produktas, kuriame yra visapusiška medienos apsauga. Tai itin ilgaamžis produktas, apsaugantis medieną nuo kenkėjų bei žalingo aplinkos poveikio (drėgmės, UV spindulių). Naudojama lauko medienai: mediniams fasadams, stogų konstrukcijoms, langinėms ir balkonų turėklams, tvoroms, vartams, tiltams, laiptams; įvairioms medinėms pertvaroms.

  

Aidol Impragnier-Lasur

Impregnantas-lazūra lauko medienai

NAUJIENA LIETUVOJE

PATRAUKLI KAINA

spalvų paletė

Tai impregnantas ir dažai viename. Papildomas medienos gruntavimas nereikalingas, nes tai „2 in 1” – produktas, kuriame yra visapusiška medienos apsauga. Tai itin ilgaamžis produktas, apsaugantis medieną nuo kenkėjų bei žalingo aplinkos poveikio (drėgmės, UV spindulių). Pralaidus vandens garams (medienai leidžia kvėpuoti). Naudojama lauko medienai: mediniams fasadams, stogų konstrukcijoms, langinėms ir balkonų turėklams, tvoroms, vartams, tiltams, laiptams; įvairioms medinėms pertvaroms.

  

Rofalin Acryl

Apsauginiai dažai akrilato pagrindu. Skirti medienai ir kitiems paviršiams išorėje

informacija apie produktą

saugos duomenų lapas

Ekologiški apsauginiai dažai gryno akrilato pagrindu su šviesai atspariais pigmentais. Tinka dažyti viduje ir lauke, senam ir naujam medžiui. Seno, ankščiau dažyto paviršiaus remontui, taip pat gali būti dažoma ant tinko, mūro, betono, nusidėvėjusio pluoštinio cemento, cinkuotų lietvamzdžių, skardos ir t.t. Juos lengva perdirbti, dažai paviršių apsaugo daugelį metų, juose yra mažai tirpiklių. Net ir ekstremaliomis sąlygomis šie dažai ilgai išlieka elastingi ir nenusilupa, atsparūs stipriam lietui, šviesai, kitiems atmosferos poveikiams, greitai džiūna, be kvapo, matiniai, atsparūs šveitimo priemonėms, pasižymi labai geromis padengimo savybėmis.

  

Adolit BQ 20

Vandenyje tirpus skystas medienos apsaugos koncentratas, sudėtyje neturintis sunkiųjų metalų

informacija apie produktą

 

Skirta medienai viduje ir išorėje, neturinčiai kontakto su žeme pagal pavojingumo klasę 1, 2 ir 3, pagal DIN 68 800, 3 dalis. Pvz, stogo ir kitos medinės konstrukcijos inžinerinėje ar aukštuminėje statyboje. Tinka statybinei medienai. Adolit BQ 20 yra vandenyje tirpi fiksuojanti medienos apsaugos druska, sukurta boro rūgščių ir amonio junginių pagrindu. Apsaugai nuo medieną ardančių grybų ir vabzdžių. Laikina apsauga nuo mėlynijimo ir pelėsio džiuvimo metu. Produktas turi silpną kvapą, greitai prisitvirtina. Naudojimui paruoštas tirpalas yra neutralaus kvapo.

Facebook