primacol

  

Fungoset – 2

Priešpelėsinis priedas į dažus, glaistus, tinkus, klijus

 

 

Fungoset 2 – tai stipraus veikimo priemonė prieš grybą ir pelėsį. Produktas skirtas naudoti kaip papildas dažams, glaistams, tinkams ir klijams vandens pagrindu. Priemonės naudojimas didina paviršiaus atsparumą grybų, pelėsio ir kerpių atsiradimui. Preparatą naudoti tokiu santykiu: 0,25l papildo – 10l dažų. Naudojant produktą lauke, galima naudoti didesnę koncentraciją: 325ml – 10l dažų. Poveikis įgaunamas po 24 valandų nuo produkto panaudojimo. Dėmesio!!! Nenaudoti didesnės koncentracijos, gali sukelti blukimą. Prieš naudojimą reikia išbandyti. Po priemonės naudojimo patalpas reikia gerai išvėdinti mažiausiai 2 valandas. Įrankius po naudojimo plauti vandeniu su plovikliu (ASTONISH citrus).

  

Renovator

Priemonė balinimui

 

 

Greitai ir veiksmingai grąžina natūralią, šviesią ir šviežią išvaizdą. Išvalo patamsėjusią medieną, atmosferos poveikio ir pelėsio grybo. Pašalina purvą, nešvarumus, dėmes atsiradusias dėl samanų ir kitokių pakitimų. Didina medienos vertę ir kokybę. Puikiai tinka dekoratyvinės ir konstrukcinės medienos atnaujinimui. Produktas tinka kiekvienai medienos rūšiai. Naudojant egzotinės medienos atnaujinimui, iš pradžių reikėtų atlikti bandymą.

  

Luxdecor

Ekologiška impregnuojanti priemonė medienos dekoravimui ir apsaugai.

informacija apie produktą

 

Natūralaus vaško, spalvotų pigmentų kokybės (spalva ilgai neišblunka) dėka produktas puikiai saugo medienos paviršių nuo UV spindulių (apsauga nuo pilkėjimo), dregmės, purvo. Neleidžia medienai pūti, trūkinėti. Apdirbtame paviršiuje nesudaro plėvelės. Rekomenduojame tepti 2 kartus. Naudojamas lauko ir vidaus darbams. Tepamas teptuku ant vertikalių medinių paviršių.

  

Luxdecor

Universalus Emalis

informacija apie produktą

 

Luxdecor emalė yra universali, vandeniu skiedžiama akrilo pagrindu skirta bendram naudojimui. Idealiai tinka medžio ir metalo dažymui. Tinka dekoratyviniam medienos dažymui, gipsokartono, mūro, tinko ir betono dažymui patalpų viduje ir išorėje. Dažant ant metalo, prieš tai būtina nugruntuoti antikoroziniu gruntu. Emalės ypatingos savybės: gerai dengia ir turi gerą sukibimą su paviršiumi. Danga atspari vandeniui ir atmosferos poveikiui. Spalvota emalė puikiai apsaugo nuo saulės (UV spindulių). Blizgumas: blizgi arba matinė. Spalvos: balta ir spalvota.

  

Werniks

Dekoravimo beicas suteikiantis ,,metallic“ efektą

informacija apie produktą

 

Dekoravimo beicas. Dekoratyvinė danga (suteikianti) „metallic“ efektą. Galimos skirtingos beico versijos: sidabro, aukso, seno aukso ir vario. Produktas yra vienas iš Primacol Decorative sienų dekoravimo serijos…

  

Skeldėjantis lakas

 

Senovinis (antikinis) įtrūkusių dažų efektas

informacija apie produktą

 

Lakas leidžia išgauti sutrūkinėjusių ir besilupančių dažų efektą, kuris imituoja dekoruojamo paviršiaus taurumą. Suteikia dideles galimybes naudojant ne tik dėl įtrūkimo dydžio, bet ir dėl jų formos. Galima lengvai išgauti daug įtrūkimų. Laką naudoti su dažais, kurie skiedžiami vandeniu.

  

Dekoravimo beicas

 

Dekoratyvinė – apsauganti danga sienoms

informacija apie produktą

 

Primacol dekoravimo beicas – tai bespalvė danga sienų dekoravimui ir apsaugai. Beicą galima naudoti bespalvį arba spalvinti pigmentais Primacol. Produktas veikia dvejopai: kaip dekoras ir kaip apsauga (apsaugo dekoratyvines dangas nuo vandens poveikio (drėgmės) ir žymiai padidina atsparumą nuplovimui). Beicas būna 3 rūšių: matinis, pusiau matinis ir perlamutrinis. Beicas gali būti naudojamas ant: tinkų, glaistų, betono, gipso kartono plokščių, dangų iš specialių tinkų ir dekoratyvinių pastų, pvz:. pastos Anticco, popierinių tapetų.

  

Primacol Neon

Fluorascensiniai dažai

informacija apie produktą

 

Fluorescensiniai dažai „Neon“ leidžia išgauti švytėjimo naktyje efektą. Dažus ypač rekomenduojame naudoti vaikų kambariuose, diskotekose, baruose, sode ir kitose vietose, kuriose norime gauti švytėjimo naktyje efektą. Dažai turi platų panaudojimą vidaus ir išorės darbams. Dažais galime padengti visą sieną arba tik parinktus elementus. Dažai Neon yra vienas iš Primacol Decorative sistemos elementų.

  

Vaškas

Blizgesio suteikianti, dekoruotą paviršių impregnuojanti ir apsauganti danga

informacija apie produktą

 

Vaškas skirtas suteikti blizgesį ir apsaugoti paviršius padengtus dekoro produktais, tokiais kaip: Decor Stuko, ANTICCO ir kt. Produkto panaudojimas pabrėžia jų spalvą ir suteikia spindesį (po kelių sluoksnių leidžia išgauti „veidrodžio“ efektą). Vaškas apsaugo dekoratyvinius tinkus nuo drėgmės, paviršius tampa atsparus nuplovimui, bet tuo pačiu leidžia sienoms aktyviai „kvėpuoti“.

  

Dekupažinis popierius

 

Specialios rūšies popieriaus,   skirta papuošti sienas ir lubas

informacija apie produktą

 

Specialios rūšies popieriaus,   skirta papuošti sienas ir lubas, bet ne tik – taip pat gali būti naudojama papuošti baldus, duris, keramikos ir tt Jūs galite lengvai rasti srityse Dirbtinė oda arba tinkas. Popierius gali būti naudojamas ant įvairių paviršių , pavyzdžiui, gipso kartono, gipso, betono ir medienos. Pakuotėje yra 40 lapų dydis 70 x 100 cm. Galima padengti iki 20 m2.

  

Struktūriniai dažai

Akriliniai struktūriniai dažai ,,PIASEK PUSTYNI“

informacija apie produktą

 

Aukščiausios kokybės akriliniai struktūriniai dažai, skirti dekoratyviniam sienų ir lubų dažymui patalpų viduje. Sudėtyje esantis dolomitų grūdelių užpildas imituoja smulkų struktūrinį tinką. Dažai užtikrina gerą dengiamumą ir puikiai pasiteisina ant paviršių turinčių nedidelius nelygumus ir įtrūkimus.

  

Amigrunt

AMIGRUNT – universali gruntavimo emulsija

 

 

Paskirtis: gruntuoti visus akytus ir drėgmę sugeriančius betono paviršius: cemento, gipso, gipso kartono plokštes, gipsinį , cementinį ir cemento kalkių tinką ir pan. Naudojama pastato viduje ir įšorėje, bei šiltinimo sistemoms. AMIGRUNT galima naudoti po dažais, klijais, tinku, gipsu, savaime išsilyginančiomis grindimis, nes sumažina šių medžiagų sunaudojimą, bei sustiprina sujungimą tarpusavyje. Sudėtyje yra medžiagos sudarančios nepalankias sąlygas grybeliui ir pelėsiams. Gruntinė emulsija įsiskverbia giliai į pagrindą, sustiprina ir apsaugo nuo drėgmės. Grindys, padengtos AMIGRUNT, tampa atsparesnės nusidėvėjimui. Išeiga: gruntavimo emulsijos sunaudojimas priklauso nuo paviršiaus rūšies, pagrindo drėgmės, sugeriamumo ir yra nuo 0,05 iki 0,2 kg/m2. Emulsija AMIGRUNT yra paruošta naudojimui. Ant labai sugeriančių drėgmę paviršių gruntinę emulsiją galima dengti 2 sluoksniais. Laikyti ir naudoti aukštesnėje nei 5OC temperatūroje. Galiojimo laikas 24 mėn nuo pagaminimo datos.

  

Primacol hidroizoliacija

Elastinga sandarinimo masė

informacija apie produktą

 

Hidroizoliacija yra paruošta naudojimui, elastinga sandarinimo masė. Naudoti patalpų viduje ir išorėje ant sienų ir grindų. Po užnešimo sukuria elastingą ir gero sukibimo paviršių.

  

Fugo Fix

Priemonė FugoFix skirta plitelių tarpus apsaugoti ir konservuoti.

 

 

Priemonė FugoFix skirta plitelių tarpus apsaugoti ir konservuoti klinkerio, keraminio akmens, betono paviršių, bei kitus akytus paviršius. Priemonė apsaugo nuo nešvarumų, sustiprina struktūrą, palengvina padengtų paviršių valymą. Priemonė sluoksnis po išdžiuvimo yra bespalvis, atsparus valymo priemonių veikimui, atsparus šalčiui. Priemonę yra nekenksminga aplinkai gali būti naudojama patalpų viduje ir išorėje. Naudojimas: paviršius turi būti sausas ir švarus, skystį reikėtų dengti plonu tolygiu sluoksniu, be nutekėjimų. Jeigu paviršius labai įsigeriantis galima po 30 minučių dengti kitą priemonės sluoksnį skersai pirmajam. Priemonė turi būti naudojama temperatūroje>5ºC. Priemonę laikyti teigiamoje temperatūroje, sausoje ir tamsioje vietoje. Saugoti nuo peršilimo. Galiojimo laikas 24 mėn. Nuo pagaminimo datos. „Pagarbiai naudojant“16-20 m2/ltr.

  

Primacol

Drėgmės surinkėjas

informacija apie produktą

 

Greita pagalba drėgmei pašalinti; Iki 20m2 paviršiaus. Lengvai pakeičiamas dėklas. Veikia be elektros. Galimos 6 prietaiso spalvos.

  

Primacol

Drėgmės surinkėjo įdėklas

 

„PRIMACOL“ drėgmės surinkėjo įdėklas, 450g. Greita pagalba drėgmei pašalinti! Įdėklo sudėtį sudaro kristalai, kurie sugeria drėgmę. Iš pradžių drėgmė renkasi įdėkle (jo svoris didėja), vėliau pradeda kauptis inde.

Facebook