PRATT & LAMBERT

  

Multi-Purpose Waterborne Primer

Aukščiausios kokybės, greitai džiūstantis, beveik bekvapis gruntas

informacija apie produktą

 

SUPRIME Interior/Exterior 100% Acrylic Multi-Purpose - aukščiausios kokybės, greitai džiūstantis, beveik bekvapis gruntas. Išskirtinis sukibimas su išorės ir vidaus paviršiais. Juo galima gruntuoti tiek naują, tiek seniau dažytą tinką, sausojo tinko plokštes, medį, beicuotą medį, mūrą, betoną, plytas, plieną, aliuminį, galvanizuotą metalą, įvairias plastiko dangas, keramikines plyteles. Šis universalus gruntas neleidžia prasiskverbti dūmams, daugumai vandens dėmių, medžio taninui, suodžiams, kreidos žymėms, rašiklių tušui, įvairiems dažytiems ženklams (graffiti), riebalinėms dėmėms, asfaltui, rūdims. Sudaro lygią vientisą dangą, prikimba prie bet kokio paviršiaus tame tarpe ir prie kreiduoto. Šiuo gruntu padengtus paviršius galima dažyti lateksiniais, aliejiniais ar alkidiniais dažais, taip pat dviejų komponentų dažais. Naudokite gruntą, kad dažų baigiamoji danga būtų lygi ir tolygaus blizgesio.

  

Accolade Interior Latex

Matiniai dažai vidaus darbams

informacija apie produktą

 

Accolade® pristato pačią pažangiausią, aukščiausios kategorijos technologiją dažų rinkoje. 100% akrilo dervos, kurios randamos tik dviejų komponentų epoksidiniuose dažuose, vienu ypatingu sluoksniu formuoja praktišką ir tvirtą dangą. Savaiminis gruntavimas, storas sluoksnis, puikus trūkių perdengimas, galimas dažymas žemoje temperatūroje, pelėsiui/dumbliams atspari dažų plėvelė – tai tik dalis šio produkto ypatybių. Galima dengti visų tipų paviršius.

  

Red Seal® Porcelain

Matiniai akrilo latekso dažai vidaus darbams

informacija apie produktą

 

Red Seal® Porcelain™ - matiniai akrilo latekso dažai vidaus darbams Jūsų sienoms suteiks maksimalią apsaugą nuo purvo. Ši revoliucinė patentuota keramikinė pati išsilyginanti technologija yra sukurta, siekiant užkirsti kelią bet kokio purvo skverbimuisi į paviršių, todėl jis yra lengvai pašalinamas su muilu ir vandeniu. Dėl jų neįtikėtino atsparumo purvui bei plovimui,Red Seal® Porcelain™ dažai gali būti naudojami bet kokioms vidaus patalpoms dažyti.

  

PRO-HIDE® Silver Interior Latex

Lateksiniai dažai profesionalams

informacija apie produktą

 

Pratt & Lambert® PRO-HIDE® Silver Interior Latex - profesionalūs dažai. Tai patvarūs dažai, idealiai tinkantys naujiems ir prieš tai dažytiems paviršiams dažyti.

  

Skylight® Interior waterborne Ceiling Paint 

Aukštos kokybės matiniai dažai luboms

informacija apie produktą

 

Skylight® Interior waterborne Ceiling Paint - aukštos kokybės dažai, kurie sukurti patenkinti aukščiausios kokybės reikalavimus. Skylight® matiniai akriliniai dažai, kurie skirti luboms, puikiai dengia ir yra atsparūs taškymui. Skaisčiai baltas dažas lubas padengia gražiai ir kokybiškai.

  

StainShield®

Aukščiausios kokybės pusiau skaidri, vandenį atstumianti, atspari smūgiams dažyvė, sukurta impregnuoti ir apsaugoti medį

informacija apie produktą

 

Pratt & Lambert® StainShield® - aukščiausios kokybės pusiau skaidri, vandenį atstumianti, atspari smūgiams dažyvė, sukurta impregnuoti ir apsaugoti medį. Puošia ir saugo nuo subraižymo medinį apkalą, medines lauko terasos grindis, apvadus, baldus, neobliuotas lentas, skiedras, tvoras, gegnes, sijas. Ilgaamžiškumą ir atsparumą dangai suteikia įvairaus oro sąlygų išbandytame rišiklyje sudėti spalvų pigmentai. Pusiau skaidrios spalvos išryškina visą medžio tekstūros ir rievių grožį. Sudėtyje esantys priedai neleidžia augti pelėsiui dažyve padengtuose paviršiuose.
Rekomenduojame naudoti individualiose ar komerciniuose objektuose, kur reikalinga ypač aukšta kokybė. Tinka šviežiai pjautai, anksčiau beicuotai ar kitais impregnantais dengtai ir oro sąlygų paveiktai medienai.

  

RedSeal® Interior Self-Priming Waterborne Flat

Aukščiausios kokybės akriliniai sienų dažai.

 

 

RedSeal® Interior Self-Priming Waterborne Flat yra aukščiausios kokybės akriliniai sienų dažai, kurie nepriekaištingai dengia bei neįtikėtinai gerai liejasi, tuo pačiu užtikrina stiprų atsparumą plovimui. Aukšta kokybė, plaunamas bei šveičemas paviršius su puikiu dengiamumu.

  

RedSeal® Exterior

Aukščiausios kokybės matiniai akriliniai dažai išoriniams paviršiams.

informacija apie produktą

 

RedSeal® Exterior Latex House Paint yra aukštos kokybės dažai, jais lengva dažyti, nesitaškantys. Išskirtinis patvarumas ir atsparumas blukimui garantuotas. Nesilupa, labai aukštas atsparumas pelėsiui, galima dažyti esant žemai temperatūrai, atsparūs purvui ir dėmėms, puikus dengiamumas ir sukibimas. Rekomenduojama naujiems ar prieš tai dažytiems lauko paviršiams.

  

XIM LATEX X-TENDER 

Dažų kondicionierius

 

 

Latex X-Tender sukurtas praskiesti tirštus lateksinius, vandens pagrindo dažus, dažyves bei lakus. Jis leidžia tolygiau pasidengti dažui jei yra dažoma purkštuvu, nereikia papildomai skiesti vandeniu. Naudojant XIM’s Latex X-Tender nenukentės grunto ar dažo savybės (antikorozinės, sukibimo ir t.t. Jis nepakeis dažo pilnos polimerizacijos laiko, tačiau prailgins džiūvimo laiką dažant, taigi bus lengviau išlaikyti „šlapią kraštą“, dažant teptuku dažas lengviau susilies taigi nesimatys potėpiai. Latex X-Tender nepakeis dažų spalvos, bei nesuteiks geltonumo ar drumstumo lakui. Naudojimas: Rekomenduojama norma yra 60-180 ml Latex X-Tender galonui (3,78 ltr). Gerai suplakti prieš naudojimą. Plovimas: muilas ir vanduo.

  

PELICAN 

Dažytojo vonelė

 

 

Dažytojo vonelė PELICAN patogi laikyti rankoje, palengvina dažymo darbus. Vonelėje įtaisytas magnetas, tad labai patogu prie jo prilipinti teptuką tuo metu, kai juo nesinaudojate.

  

PELICAN 

Vonelės pakeitėjai

 

 

Puikus greitam spalvų keitimui, vienkartiniam greitam valymui. Pagaminta iš skaidraus tirpikliui atsparaus PET, perdirbto plastiko.

  

DELUXE METAL TRAY

Dažytojo vonelė

 

 

Rūdims atspari šviesi plieno apdaila. Tvirtas, briaunuotas ro tipo plotas net įkeliant. Patvarios suvirintos kojos išlaiko sekimų lygį16 1/2 colių. L x 11 colių. W x 2 1/2 coliųGalimi trys dėklai (R406, BR496, BR407).

  

TRAY LINERS

Dažytojo vonelės įdėklai

 

 

Padaro valymą daug lengvesniu ir išplečia dėklo gyvenimą. Formos atitikimas, priešinimas skilinėjimuisi. Pagamintas iš skaidraus tirpiklio atsparaus PET, perdirbtas plastikas.

  

do-it-yourself

Populiariausi do-it-yourself serijos teptukai

informacija apie produktą

 

Populiariausi do-it-yourself serijos teptukai. BESTT LIEBCO suderino nailono ilgaamžiškumą su poliesterio tvirtumu, kad paprastas vartotojas galėtų juos naudoti su visų rūšių dažais. Plaukas: Baltos ir aukso spalvų mišinys.

 

  

Just Like A Pro™ (Latex) Semi-Rough

Aukštos kokybės volelis

informacija apie produktą

 

Aukštos kokybės voleliai eiliniam vartotojui. Nereikalaujant specialių žinių, leis Jums patiems atlikti darbus be didelių pastangų. Tinka visų rūšių dažams.

 

  

Painter’s Preferred

akrilas

informacija apie produktą

 

Painter’s Preferred™ yra ekonomiškas bendrosios paskirties produktas, tinkantis sandarinti daugelį interjero / eksterjero paviršių. Idealiai tinka naudoti durų ir langų bei apdailos darbams. Gali būti naudojamas ant medienos bei stiklo.

 

  

Silicone Ultra All Purpose Sealant 

silikonas

informacija apie produktą

 

100% silikono produktas, silpno kvapo preparatas, todėl tai puikus pasirinkimas vidaus darbams. Jis pasižymi puikiu ilgaamžiškumu, UV atsparumu ir aukščiausios kokybės plėtimosi ir susitraukimo galimybėmis. Todėl tai puikus pasirinkimas lauko darbams. Jį galima naudoti ant bet kokio paviršiaus. Garantija visam gyvenimui. Gali būti naudojamas ant keramikinių plytelių, medienos, stiklo, metalo, plastiko ir kitų paviršių.

 

Facebook