fleetwood

  

Easy Clean Matt

Plaunami matiniai dažai

informacija apie produktą

 

Fleetwood Easy Clean Matt Emulsion –  tai aukščiausios kokybės, labai gerai dengiantys, sukuriantys puikią, matinę  dangą, 100% akrilinės dervos emulsiniai dažai. Pasižymi ypatingu atsparumu dėmių susidarymui, dėvėjimuisi bei trinčiai. Nudažytą paviršių galima dažnai plauti ir netgi šveisti, nebijant pakenkti dažų plėvelės kokybei, kadangi šie dažai nusiplauna itin lengvai ir paviršiuje nelieka blizgių dėmių. Easy Clean Matt emulsiniai dažai yra 10 kartų atsparesni nei tradiciniai matiniai, pusiau matiniai ar blizgantys dažai, todėl dar vadinami ,,deimantiniais‘‘.

  

Extra Cover Matt

Matiniai dažai luboms ir sienoms

informacija apie produktą

 

Fleetwood Profesional Extra Cover Matt – tai aukščiausios kokybės, ypatingai giliai matiniai, plaunami emulsiniai dažai sienoms, o ypač rekomenduotini lubų dažymui. Pasižymi itin geru dengiamumu ir išeiga. Puikiai tinka didelių ir stipriai apšviestų plotų dažymui, maskuoja sienų defektus. Dažai savo sudėtyje turi kondicionierių, todėl ilgiau džiūna, geriau liejasi ir jais dažomi dideli plotai pasidengia itin tolygiai. Šiais dažais kokybiškai galima padengti paviršių net esant aukštai aplinkos temperatūrai. Dažus galima skiesti iki 20% su vandeniu nebijant pakenkti dažų ar paviršiaus padengimo kokybei.

  

Vinyl Matt

Matiniai dažai sienoms ir luboms

informacija apie produktą

 

Fleetwood Extra Plus Vinyl Matt – tai aukštos kokybės, matiniai, plaunami emulsiniai dažai, skirti profesionaliam naudojimui, pasižymi geru dengiamumu ir išeiga. Naudotini vidaus sienoms ir luboms dažyti, tačiau tinka ir lauko tinkuotų fasadų dažymui.

  

Vinyl soft sheen Extra plus

Pusiau matiniai sienų dažai

informacija apie produktą

 

Fleetwood Extra Plus Soft Sheen – pusiau matiniai emulsiniai dažai, skirti vidaus darbams. Nudažytas paviršius atsparus drėgmei ir plovimui. Extra Plus Soft Sheen dažais galima dažyti virtuves, vonios kambarius, koridorius bei kitas patalpas, kur yra reikalingas padidintas atsparumas dėvėjimui bei plovimui.

  

Washable soft sheen

Pusiau matiniai sienų dažai

informacija apie produktą

 

Fleetwood Washable Soft Sheen –  pusiau matiniai dažai sienoms. Tai aukščiausios kokybės emulsiniai dažai vidaus darbams, pasižymintys dideliu atsparumu drėgmei, yra gerai plaunami ir neteplūs. Gali būti naudojami patalpose, kur reikalingas didelis dažų plėvelės atsparumas ir dažnas plovimas.

  

Universal Undercoat

Alkidinis – aliejinis gruntas vidaus ir lauko darbams

informacija apie produktą

 

Alkidinis-aliejinis gruntinis dažas, skirtas įvairių lauko ir vidaus paviršių padengimui prieš padengiant galutine danga. Puikiai sukimba su dažytais paviršiais, paviršių padengia itin lygia danga, lengvai šveičiamas. Tinkamas gruntuoti bei gerai sukimba su daugeliu paviršių. Galima uždažyti visų rūšių akriliniais ir alkidiniais dažais.

Facebook