everbuild

  

Everbuild Quick Drying Varnish

akrilinis, vandeniu skiedžiamas lakas

informacija apie produktą

 

Akrilinis, vandeniu skiedžiamas lakas, skirtas baldams ar kitos  patalpų viduje eksploatuojamos medienos padengimui ir apsaugai. Lakas yra bespalvis, gali būti pusiau matinis arba blizgantis. Lakas pasižymi kietumu, atsparumu  braižymui, karščiui, saulės poveikiui ir yra negelstantis. Pakuotės: 0,25l, 0,75l, 2,5l

  

ALL PURPOSE WALLPAPER PASTE

Universalūs tapetiniai klijai

informacija apie produktą

 

Universalūs tapetiniai klijai. Tinka visų rūšių tapetams – įskaitant ir sunkiuosius.

  

EVERBUILD MOSS AND MOULD REMOVER

Greitai veikianti priemonė, skirta šalinti nuo visų paviršių kerpes , samanas , pelėsius ir grybelius

informacija apie produktą

 

EVERBUILD MOSS AND MOULD REMOVER – tai  galinga ir greitai veikianti priemonė norint pašalinti nuo paviršiaus kerpes , samanas , pelėsius ir grybelius. Ši priemonė puikiai tinka tinkuotiems paviršiams , bituminiams stogams, medienai,  betonui , akmeniui, trinkelėms ir kitiems paviršiams. Taip pat nuvalytus paviršius EVERBUILD MOSS AND MOULD REMOVER valikliu padengus papildomai jūs apsaugosite juo nuo vėlesnio nepageiduajamo atsiradimo pelėsių , kerpių ir samanų.

  

EVERBUILD OIL AWAY 

priemonė skirta tepalo, benzino bei dyzelinio kuro valymui.

informacija apie produktą

 

Tai greitai veikianti priemonė skirta tepalo, benzino bei dyzelinio kuro valymui. Oil Away valikliu galima valyti betoną, akmenį, asfaltą bei kitus mineralinius paviršius. Valiklį taip pat galima  naudoti riebalų dėmių valymui nuo terasų viešose lauko maitinimo įstaigose, ar namuose. Paruoštas naudojimui – skiesti nereikia, valomas su vandeniu.

  

EVERBUILD SALT AWAY  

Druskos ir kalkių valiklis

informacija apie produktą

 

Paskirtis baltų kalkių bei druskų dėmių valymui nuo plytų, klinkerio, mūro, tinkuoto ar kito mineralinio paviršiaus. Valikliu galima valyti fasadų, klinkerio, terasų bei kitus mineralinius paviršius. Paviršius gali būti valomas slėginiu vandens purkštuvu ar užpylus ant paviršiaus ir šveičiamas su šepečiu.

  

EVERBUILD BLOCK GUARD  

Lauko trinkelių impregnantas

informacija apie produktą

 

EVERBUILD BLOCK GUARD tai unikalus produktas turintis savyje mažą lakiųjų dalelių kiekį ir sukurtas specialiai lauke esančio betono apsaugai ir sutvirtinimui. Tai idealus produktas garažų grindų, betoninių trinkelių ar plytelių apsaugai. Tvirta ir ilgaamžė apsauga padeda apsaugoti betoninį paviršių nuo vandens, tepalo, automobilinio kuro ar kitų medžiagų poveikio, atsiradusios dėmės lengvai nuvalomos nuo paviršiaus.

  

EVERBUILD EVERFLEX 175 UIVERSAL ACRYLIC SEALANT

Akrilinis hermetikas skirtas vidaus ir lauko darbams.

informacija apie produktą

 

Everflex 175 Uiversal Acrylic Sealant tai hermetikas, užtikrinantis didelį elastingumą ir ilgaamžiškumą. Tinka naudoti beveik visiems paviršiams. Savo sudėtyje turi antipelėsinių priedų. Esant reikalui galima uždažyti, džiūdamas nesitraukia. Everflex 175 Uiversal Acrylic Sealant gali būti naudojamas įtrūkimams ir įmušimams taisyti prieš uždažant ar užklijuojant tapetus, taip pat grindjuosčių ir polistirolo kampų sujungimams paslėpti, langų bei durų sandūroms ir pan. tinka visiems medžio, PVC, plytiniams, akmeniniams, betoniniams, paviršiams. Hermetiku taip pat galima klijuoti polistirolo bei kamštinių ar medinių grindų plytelių klijavimui. Tinka grindų sąlaidų tarpams užpildyti. Gali būti naudojamas vonių ar baseinų patalpose kur yra didelis aplinkos drėgnumas.

  

Forever White Grout Reviver

Plytelių siulių atnaujintojas, naikinantis pelėsius ir dumblius

informacija apie produktą

 

Forever White Grout Reviver skirtas tarp akmeninių ir keramikinių plytelių esančio glaisto išvalymui ir  atnaujinimui. Sudėtyje ęsantis  Mould Shield®, vienu iš pasaulinių lyderių antibakterinių sprendimu, garantuoja visišką bakterijų, pelėsių bei dumblių išnaikinimą, bei garantuoja dešimčiai metų apsaugą nuo pakartotinio paviršiaus užsikrėtimo. Po išdžiūvimo, Forever White Grout Reviver priemone apdorotas paviršius tampa briliantinio baltumo.Forever White Grout Reviver yra pilnai atsparus drėgmei. Produktas parduodamas pilnai paruoštas vartojimui.   Grout Reviver gali būti naudojamas virtuvių, vonių , dušo patalpų, tualetu  bei kitų drėgnų patalpų, plytelėmis dengtų grindų bei sienų atnaujinimui.Negalima drėkinti paviršiaus, kol produktas nėra pilnai išdžiuvęs. Priemonė nenaudojama epoksidinių paviršių priežiūrai. Nerekomenduojama priemonę naudoti jai plytelių paviršius yra tekstūrinis ir porėtas. Prieš naudojant visuomet išbandykite produktą mažesniame plote.Everbuild  Forever White Grout Reviver produktas testuotas ir sertifikuotas NAMMAS.

  

Multi Purpose Premium Joiners Grade Wood Filler

Universalūs, atsparūs drėgmei klijai medienai

informacija apie produktą

 

Everbuild All Purpose Waterproof Wood Adhesive tai atsparūs vandeniui, universalūs, polimerinės emulsijos pagrindu sukurti klijai medienai. Vidutinio tirštumo vandeniu skiedžiamais klijais galima klijuoti tiek smulkius, tiek didelių gabaritų bei apkrovos veikiamus stalių gaminius.

  

401 Brick And Patio Cleaner

Cemento ir kalkių likučių valiklis

informacija apie produktą

 

EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER tai greito veikimo rūgštinis ploviklis, skirtas grindinio ir plytinių sienų valymui nuo kalkių ar cemento apnašų, taip pat plovikliu galima valyti dumblių, kai kurių dažų, tepalų, automobilinio kuro ar kitas dėmes nuo trinkelių ar kitokio grindinio. Ploviklis yra vandeninio pagrindo. EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER naudojamas visų rūšių plytinių paviršių, natūralaus akmens, betoninių, molinių ir keramikinių bei kitų paviršių valymui. Ploviklis idealiai tinka baltų kalkių dėmių valymui nuo plytinių paviršių, bei tepalo dėmių valymui nuo garažų grindų bei trinkelėmis klotų grindinių.

Facebook