Biofa

  

BIOFA

Alyva stalviršiams.

 

Alyva be tirpiklio, pasižyminti geru atsparumu kavos, raudono vyno, vaisių sulčių ir kitoms dėmėms. Prasiskverbia giliai į medžio poras, sukuria kvėpuojantį ir antistatinį paviršių, atgaivina ir išryškina natūraliąją medžio tekstūrą bei apsaugo jau apdorotą medieną. Tinkami paviršiai: tinka darbiniams paviršiams, stalams. Išeiga: 10-20 ml/m² arba 50-100 m²/l, priklausomai nuo pagrindo sugeriamumo.

 

  

BIOFA

Kieto vaško (parafino) alyva

 

 

Alyva pagyvina natūralią struktūrą, suintensyvina spalvinį apdoroto pagrindo toną, leidžia suformuoti atvirų porų, šilkiniai matinį, dėvėjimui atsparų, vandenį atstumiantį, beveik negelstantį paviršių. Tinka naudoti kaip gruntinį ir baigiamąjį sluoksnį. Tinkami paviršiai: tinka sugeriančių medinių ir kamštinių grindų, medienos plokščių (tokių kaip Sterling OSB ir pan.), taip pat baldų ir vidaus konstrukcinių elementų paviršiaus apdorojimui. Tinka naudoti kaip gruntinį ir baigiamąjį sluoksnį, ypatingai ant BIOFA spalvinių alyvų. Išeiga: 1 sluoksnis: apie 60 – 80 ml/m² arba 12 – 16 m²/l. 2 ir 3 sluoksnis: 45 – 60 ml/m² arba 16 – 20 m²/l kiekvienam sluoksniui. Sąnaudos ir išeiga labai priklauso nuo pagrindo sugeriamumo ir struktūros.

 

  

BIOFA

Universali konsistencinė alyva

 

 

Aukštos kokybės universali konsistencinė alyva yra pagaminta iš natūralių žaliavų. Ji atgaivina natūralią tekstūrą, išryškina apdorotų paviršių atspalvį ir užtikrina atvirų porų atlasinę apdailą bei ilgaamžiškumą. Alyva atstumia purvą ir vandenį, o pati apdaila yra labai atspari paviršių gelsvėjimui. Atitinka EN direktyvos (žaislų vaikams saugumo) 3 dalies, taip pat ir DIN 53160 (suvirinimo ir sutvirtinimo stiprumo) standarto reikalavimus. Universali konsistencinė alyva tinka patalpų vidaus įgeriantiems paviršiams, pvz., medinėms ir kamštinėms grindims, linoleumui, laiptinėms, baldams, osb plokštėms ir interjero tvirtinimams.

 

  

BIOFA

Alyva terasoms

 

 

Tai aukštos kokybės alyvos-dervos gruntas, skirtas lauko medinėms terasoms (iš maumedžio, Duglaso kėnio, baltosios Amerikos akacijos, ąžuolo, šorėjos ir t.t.). Aukštos kokybės daržovių aliejai impregnuoja naują, neapdorotą medieną. Gaminys atgaivina seną ir dažytą medieną. Jis greitai ir lengvai naudojamas. Natūralūs aliejai giliai įsiskverbia į medieną ir ją apsaugo nuo drėgmės.

 

Facebook