astonish

  

Liquid Handwash

Skystas rankų muilas su drėkinamuoju kremu bei losjonu

 

 

Nurodymai naudojimui:Lengvas ir efektyvus, drėkinantis ir kvapnus su antibakteriniu poveikiu, subalansuotu pH, kurio sudėtyje esama aktyvaus antibakterinio ingrediento. Naudojama kaip švelnus drėkinantis muilas. Užtepkite ant rankų, pamasažuokite, kol atsiras putų, ir kruopščiai nuplaukite vandeniu.

 

  

Oven & Cookware Cleaner

Orkaičių ir puodų valymo pasta

 

 

Skirta naudoti buityje. Puikiai valo visų tipų emalę, porcelianą, orkaites (krosnis), virtuvės reikmenis, kiemo baldus. Nurodymai naudojimui: Šis produktas yra švelni abrazyvinė medžiaga, todėl naudodami jį, saugokite valomą paviršių nuo įbrėžimų. Prieš valymą išjunkite iš tinklo elektros prietaisus.Valymui: Orkaitės, viryklių kaitlentės, keptuvės, virtuvės reikmenys: Jeigu yra leidžiama gamintojo, tepkite naudodami drėgną nailoninę šveitimo kempinę ir švariai nuplaukite. Labai riebaluotus ir apdegusius paviršius tepkite naudodami sausą nailoninę šveitimo kempinę ir švariai nuplaukite. Nenaudokite nerūdijančio plieno dangčiams. Klasikinės keraminės viryklės: Tepkite naudodami drėgną šluostę ir švariai nuplaukite.Vonios vamzdžiai, plytelės, praustuvai: Tepkite naudodami drėgną šluostę, švelniai įtrinkite ir švariai nuplaukite. Tinka vonioms ne iš plastiko ar akrilo (pastarosioms naudokite Astonish Bathroom Cleaner arba Astonish Acrylic Cleaner). Chromas, metalas: Tepkite naudodami drėgną šluostę, švelniai įtrinkite ir švariai nuplaukite. Nenaudokite stipriai poliruotam sidabrui ar kitiems lengvai pažeidžiamiems paviršiams. Nenaudokite stipriai poliruotam nerūdijančiam plienui ir žalvariui/variui. PVC langai ir durys, kiemo baldai: Nenaudokite auksu ar sidabru dengtoms tvirtinimo detalėms. Tepkite naudodami drėgną šluostę, švelniai įtrinkite ir švariai nuplaukite.

 

  

Leather Cleaner

Odos valiklis

 

 

Tai unikali priemonė, užtikrinanti puikius rezultatus. Ji kruopščiai valo odą ir atstato jos natūralią išvaizdą, papildydama jos maistingųjų medžiagų atsargas. Nurodymai naudojimui: Prieš naudojimą stipriai suplakite. Patikrinkite priemonės poveikį mažame nepastebimame plotelyje. Užtepkite mažą priemonės kiekį and šluostės ir švelniai įtrinkite į paviršių. Palikite kelioms minutėms, kad priemonė visiškai įsigertų į paviršių, po to nušluostykite. Esant reikalui, energingai nublizginkite paviršių švaria medvilnine šluoste. PERSPĖJIMAS: Nenaudokite priemonės zomšui valyti.

 

  

Astonish Non-Bio Wash Super Concentrate

Astonish audinių skalbiklis. Super koncentratas. 28 skalbimams

 

 

Puikiai pašalina dėmes net skalbiant greituoju būdu vėsiame vandenyje. Astonish Non-Bio Wash Super Concentrate unikali sudėtis su daržovių muilu ir plovikliais valo ir gaivina jūsų skalbinius. Sudėtyje nėra baliklių, fosfatų ir fermentų. Yra kondicionierių. Dėka didelės koncentracijos gaminant šį skalbiklį suvartota mažiau energijos, vandens ir medžiagų pakuotei. Tinka naudoti skalbiant rankomis ir skalbimo mašinomis visomis temperatūromis. Dozavimui naudokite kamštelį.

 

  

Cream cleaner (with bleach)

Valymo kremas su balikliu

 

 

Unikali priemonė dėmėms ir purvui valyti buityje. Tinka valyti emalei, porcelianui, viryklių kaitlentėmis, plytelėms, visiems paviršiams virtuvėje ir vonioje. Ideali priemonė pelėsiams valyti. Nerekomenduojama naudoti auksu ar sidabru dengtoms tvirtinimo detalėms. Nenaudokite stipriai poliruotiems ar lengvai pažeidžiamiems paviršiams. Nurodymai naudojimui: Prieš naudojimą suplakite. Jeigu Jūsų oda yra jautri arba priemone naudojatės ilgai, mūvėkite guminėmis pirštinėmis. Tepkite priemonę drėgna šluoste arba kempine. Švelniai įtrinkite ir palikite vienai minutei. Nuplaukite arba švariai nušluostykite. Venkite naudoti: dažytiems ar lakuotiems paviršiams, senai emalei, auksu ar sidabru dengtoms tvirtinimo detalėms, aliuminiui, prietaisams su pažeistu emaliuotu paviršiumi (šaldytuvams, indaplovėms), tapetams ir medienai. Iškilus abejonėms, išbandykite priemonę mažame nepastebimame plotelyje. Venkite priemonės kontakto su drabužiais, audiniais ar kilimais.  Sudėtis: Be kitų ingredientų produkto sudėtyje esama anijoninių ir nejoninių ir amfetorinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo, balinimo medžiagų chloro pagrindu, natrio hidroksido < 5%.

 

  

5 in 1 Dishwasher Tablets

Indaplovės tabletės 5 in 1

 

 

Nauja formulė, papildytu cinku.Puikus plovimas. Su skalavimo priedu. Druskos poveikis. Stalo įrankių apsauga. Stiklinių indų apsauga. Nurodymai naudojimui: 1 tabletė – 1 naudojimui. Naudoti tik indaplovėse. Įprasti indai: 1 tabletė + normalus ciklas, esant ne didesnei kaip 55C temperatūrai. Nešvarūs arba labai nešvarūs indai: 1 tabletė + normalus ciklas, esant 65C temperatūrai. Iš indų pašalinkite maisto likučius. Nuimkite apsauginę plėvelę ir įdėkite tabletę į numatytą ertmę. Reguliariai tikrinkite, ar filtrai yra švarūs. Neplaukite indaplovėje indų iš švino krištolo, seno ir rankiniu būdu piešto porceliano, su dekoruota glazūra, taip pat indų iš anoduoto ar dažyto aliuminio, karščiui jautrių plastikų, sidabrinių/sidabruotų, medinių, kaulinių ar keraminių stalo įrankių. Priemonės sąlytis su audiniais gali sąlygoti blukimą. Naudoti tik indaplovėse! Po naudojimo plaukite rankas. Sudėtis: Be kitų ingredientų produkto sudėtyje esama fosfatų 15-30%, aktyviųjų blukinimo medžiagų deguonies pagrindu 5-15%, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, fosfonatų, polikarboksilatų < 5%, enzimų, kvapiosios medžiagos.

 

  

Toilet Cleaner Tablets

Klozeto valymo ir dezinfekavimo tabletės

 

 

Valo, šalina kalkių nuosėdas. Šios tabletės yra skirtos valymui ir kalkių nuosėdų šalinimui. Nurodymai naudojimui: Įmeskite į klozetą vieną tabletę, palikite 20 min. ir nuleiskite vandenį. Esant didesniam klozeto užterštumui, įmeskite vieną ar dvi tabletes, palikite nakčiai, po to patrinkite šepečiu ir nuleiskite vandenį. Įspėjimas: naudojama tik klozetams valyti. Po naudojimo plaukite rankas. Niekada nenaudokite šios priemonės su kitais chemikalais. Venkite jos sąlyčio su balinimo priemonėmis. Jam įvykus, nuplaukite dideliu vandens kiekiu.Sudėtis: Be kitų ingredientų produkto sudėtyje esama aktyviųjų blukinimo medžiagų deguonies pagrindu < 5%, anijoninių ir nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų < 5%, kvapiosios medžiagos, kurios sudėtyje esama citronelolio ir heksilcinamalio < 1%

 

  

Grease off

Riebalų valiklis

 

 

Greitai ir veiksmingai šalina riebalus ir nešvarumus nuo paviršių esančių virtuvėje. Tinkastalviršiams, keraminėms plytelėms, kriauklėms, viryklių kaitlentėms, gartraukiams ir t.t. Nurodymai: Visuomet išbandykite priemonę mažame nepastebimame plotelyje. Purkškite ant paviršiaus. Nušluostykite švaria drėgna šluoste. Esant gausioms riebalų ir purvo sankaupoms, prieš šluostydami palikite paviršiuje 1-2 min. Venkite ilgo kontakto su dažytais ir paauksuotais paviršiais. Nenaudokite lakuotiems ir poringiems paviršiams, neglazūruotoms plytelėms. Sudėtis: Be kitų ingredientų produkto sudėtyje esama amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų < 5%, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 1-hidroetano 1,1-difosfoninės rūgšties ir kt.

 

  

Stain Remover 

Dėmių valiklis audiniams

 

 

Tai priemonė įvairioms dėmėms valyti iš audinių, kilimų, užuolaidų ir baldų apmušalų. Gali būti naudojama ir prieš skalbimą. Pašalinkite purvo perteklių ir kuo greičiau (siekiant didesnio veiksmingumo) apdorokite dėmę šia priemone. Jos poveikį audinio spalvoms patikrinkite mažame nepastebimame plotelyje. Skalbinių skalbimas: Prieš naudojimą perskaitykite audinio etiketę. Purkškite ant abejų audinio pusių. Esant nežymioms dėmėms, palikite 10 minučių. Esant sunkiai valomoms dėmėms, palikite maždaug 2 val. Skalbkite kaip nurodyta etiketėje. Švelnių audinių atveju purkškite, kaip nurodyta aukščiau, ir pamerkite į šiltą vandenį (arba kaip nurodyta etiketėje) 30 min.Kilimai/apmušalai: Apšluostykite dėmę drėgna šluoste. Purkškite mažą priemonės kiekį ant drėgnos šluostės ir sutepkite dėmę. Esant reikalui, įtrinkite. Po 30 min. pašalinkite priemonę šlapia šluoste, neleisdami jai prasiskverbti į audinį. Nusausinkite audeklu arba rankšluosčiu. Pastaba: Atsargiai elkitės su šilku ir kitais plonais audiniais. Visuomet perskaitykite nurodymus etiketėje. Priemonė netinka dėmėms, atsiradusioms po nuolatinio naudojimo. Kraujo dėmes prieš skalbimą apdorokite šaltu vandeniu su druska.

 

  

Washing up liquid

Koncentruotas indų plovimo skystis Citrus

 

 

Skystis su drėkinamuoju efektu yra švelnus rankų odai ir neleidžia jai sausėti. Puikiai valo riebalus ir purvą nuo indų, pasižymi antibakteriniu poveikiu, suteikia gaivų citrusinių vaisių, kvapą. Priemonė yra koncentruota, todėl pasižymi labai maža išeiga. Nurodymai naudojimui: Įpilkite truputį priemonės į dubenį po tekančia iš čiaupo vandens srove, kad susidarytų putos. Jeigu indai yra stipriai riebaluoti, priemonės reikės daugiau. Po naudojimo nuplaukite ir nusausinkite rankas. Sudėtis: Be kitų ingredientų produkto sudėtyje esama: 5-15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; < 5% amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų; Konservanto – benzisotiazolinono; Kvapiųjų medžiagų, kurių sudėtyje esama geraniolio ir limoneno.

 

  

Scourer pads

Valymo kempinėlės

 

 

Ypač efektyvi ilgalaikė nagus sauganti kempinė (3vnt). Žalias abrazyvas ypač gerai šveičia; Atvira abrazyvo struktūra leidžia lengvai išplauti nešvarumus; Kempinės patogi forma su šonuose esančiais grioveliais apsaugo nagus.

 

  

Crystal Clear Wash & Wax

Automobilinis šampūnas su vašku

 

 

Plovimo šampūnas ir blizgintojas viename. Puikiai nuvalo ir apsaugo kėbulą nuo nešvarumų ir pakartotinio purvo atsiradimo. Užtikrina automobilio švarą ir blizgesį, nepalikdamas jokių ruoželių. Nurodymai: 100 ml (2,5 dangtelio) priemonės praskieskite vandens kibire. Tirpale išmirkyta kempine sutepkite automobilį, po to nuplaukite švariu vandeniu. Nusausinkite šluoste. Sudėtis: Be kitų ingredientų produkto sudėtyje esama nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5-15%, konservanto (bromonitropropandiolo), kvapiosios medžiagos.

Facebook