Altax

  

ALTAX

Impregnantas medienai

Spalvų paletė

 

Įtin greit džiūstanti dekoratyvinė medžio apsaugos priemonė ALTAX. Ji apsaugo medieną nuo atmosferos poveikio. Sekantį sluoksnį galima dengti net po 2 valandų! Ši apsauginė priemonė nesudaro plėvelės ir leidžia medienai kvėpuoti. Paviršius tampa atsparus lietuj jau po 1 val. Neskilinėja ir nesilupa. Išsaugo medienos raštą. Galimi atspalviai: pinia, tikas, raudonmedis, riešutas.

 

  

ALTAXIN

Aliejus medienai

informacija apie produktą

 

Natūralių aliejų mišinys medienos paviršiaus apsaugai ir priežiūrai. Apsaugo nuo drėgmės ir užteršimo, užkerta kelią paviršiaus sausėjimui ir trūkinėjimui, pagyvina medienos sluoksnių piešinį. Preparatas gaminamas bespalvėje versijoje ir spalvotas. Visų rūšių medienai (eglė, pušis, ąžuolas, uosis) tame tarpe ir egzotiškai. Medienai vartojamai išorėje (pvz. terasoms, tilteliams, sodo baldams, apkaloms ir kitiems medinės architektūros elementams) arba patalpų viduje (pvz. grindims, parketlentems, baldams, sodo baldams, interjero sienų paneliams).

 

  

BORAMON

Preparatas naikinantis pelėsius, dumblius, kerpes ir samanas

informacija apie produktą

 

Preparatas naikinantis pelėsius, dumblius, kerpes ir samanas ant stogų,
mūrų, tvorų, antkapių ir t. t. Naikina naminius ir pelėsinius grybus, kurie atsiranda ant sienų paviršiaus, mūro, tinko ir dažyto paviršiaus. Skirtas naudoti patalpų viduje ir išorėje. Pagrinde naudojamas „šlapiose patalpose“ (sanitarinės patalpos, skalbyklos, virtuvės, mašinų plovyklos, baseinai, pramoninės salės).

 

  

Hylotox Q

Medieną ardančių vabzdžių naikinimo priemonė

informacija apie produktą

 

Hylotox Plus yra stiprus nuodas vabzdžiams. Preparatas naikina kenkėjus tiesiogiai veikiant aktyvioms medžiagoms vabzdžių virškinimo sistemą.

Facebook